About Us

BİZ GLOBAL BASIM'IZ!  HAYALLERİNİZİ ÜRETİRİZ..!

1992 Yılından bugüne müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak, oturmuş kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Siparişlerinizi zamanında, kaliteli bir şekilde ve uygun fiyatlarla teslim ederek, kazanmış olduğumuz güvenden kesinlikle taviz vermeden matbu ihtiyaçlarınıza en uygun, kaliteli çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Kartvizitten kitaba, gıda, sanayi, ilaç kutusundan çantaya kadar, bireysel ve kurumsal, broşür, katalog, antetli kağıt, zarf afiş poster, insert personel özlük doyası vb.  tüm kağıt üzerine basılı altı yüz çeşidi aşkın ürün yelpazesiyle hizmet vermekteyiz. Siz sadece hayal edin biz ne olursa olsun üretelim!


Misyonumuz

Misyonumuz, Çağdaş teknolojiyi en verimli şekilde kullanarak maksimum katma değer yaratırken toplam kalite anlayışını ön planda tutarak çevreye duyarlı, çalışanlarımızla bir bütün halinde toplumsal değerlere saygılı,ekonomiye katkımızla ülkemizi yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek.


Vizyonumuz

Vizyonumuz, Amatör ruhla profosyonelce çalışan, arkadaşça bir ortamda, GLOBAL BASIM’ın sağlıklı ve başarılı büyümesinin mutluluğunu paylaşmak.


Değerlerimiz

Çalışana ve performansına sahip çıkmak, Kişisel inisiyatif almak, başkalarına ilham vermek ve motive etmek, Eylemler ve sonuçlar, başarılar ve başarısızlıklar için sorumluluk üstlenmek, Başkalarına adil ve saygılı davranmak, Açık, içten ve zamanında geri bildirim yapmak, Anlaşmazlıkları yapıcı bir şekilde yönetmek, Tüm müşterilerimiz için değer yaratmak.

Örnek olmak, Yasalara, kurallara ve iyi iş etiğine uyumlu olmak, Başkalarına güvenmek ve güven dolu ilişkiler kurmak, Dürüst ve güvenilir olmak, Dikkatle dinlemek ve uygun bir iletişim sağlamak, çevreye özen göstermek.


İnnovasyon

Araştırma ve geliştirmeyi en üst düzeyde sürdürüyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve topluma fayda sağlamak için yeni ve daha iyi ürünler, hizmetler üretmek adına sürekli çalışıyoruz. inovasyona olan bağlılığımız, ekonomik başarımızın temelidir.


Adil Rekabet

Adil rekabete ve tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza adil davranmaya önem veriyoruz. Dürüstlük, değerlerimizin merkezindedir ve bu bunun dışında bir yaklaşıma müsamaha göstermeyiz.


Diyalog ve Şeffaflık

Müşteri İlişkilerimizde diyalog, şeffaflık ve iş birliğini taahhüt ediyoruz.


Sizide Aramızda Görmekten Mutluluk Duyacağız

Global Basım ve Yayıncılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Adres: 100 Yıl Matbaacılar Sitesi 5. Cadde A Blok No303 Bağcılar İstanbul Türkiye

Telefon: 0850 888 3 303

Mail: info@globasim.com.tr

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp